Vyberte stránku

Pohodlnější festival s cashless systémem? Užijte si Let It Roll Winter 2020 bez zbytečných front, s přehledem o vašich financích a především bezpečně!

CO JE TO CASHLESS?
1)
festivalová peněženka
2) bezpečný způsob placení na všech prodejních místech na festivalu


V následujících krocích naleznete, jakým způsobem funguje náš Cashless systém, jak si dobijete peníze, jak se zaregistrujete, a jakým způsobem vaše peníze vracíme zpět. Čtěte pozorně.

FESTIVALOVÁ MĚNA – BOLT
1 BLT = 50 CZK
1 EUR = 22 CZK

Přednabité náramky zakoupíte v Top Up stanicích v částkách:
8 BLT = 400 Kč
16 BLT = 800 Kč
24 BLT = 1200 Kč

Akceptovaná měna:
V celém areálu jsou akceptovány pouze platby prostřednictvím cashless náramků. Cashless měna je Bolt. Kurz Boltu oproti české koruně je 1 BLT = 50 Kč.

Jakým způsobem mohu platit na jednotlivých stanovištích?

 • Vstupenky > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou
 • Šatna > lze platit cashless i hotovostí (CZK i EUR)
 • Lockerboxy > lze platit pouze cashless
 • Merchandise shop > lze platit cashless, hotovostí i kartou (CZK i EUR)
 • Dobíjení cashless náramků v Top-up stanici > lze platit hotovostí (CZK i EUR) a platební kartou

JAK CASHLESS FUNGUJE NA FESTIVALU?
1)
Cashless náramek návštěvník nedostává hned u vstupu, ale musí si ho vyzvednout v hale na Top-Up stanici. Top-Up stanice budou umístěné přímo naproti šatně a budou řádně označené. Na Top-Up stanici můžete platit jak hotově CZK/EUR, tak i kartou. Vřele doporučujeme brzký příchod, aby se zamezilo vytváření front a nepřišli jste o nic z programu či o opening show. K urychlení nákupního procesu též přispěje zakoupení přednabitých náramků, které lze po vyčerpání částky libovolně dobíjet.
2) Doporučujeme si náramek registrovat na webu https://letitrollwinter.pay.intellifest.com, kde budete mít okamžitý přehled o svých útratách a v případě ztráty můžete svůj účet zablokovat, díky tomu nepřijdete o vaše peníze a vydáme vám bez problémů nový náramek. Výhodou registrace je i možnost dobíjet svůj náramek online kdykoliv a kdekoliv z chytrého mobilního telefonu.
3) Jak se dozvíte, kolik Boltů zbývá na vašem náramku? Při každé platbě si můžete zkontrolovat zůstatek i strženou částku na displayi platebního terminálu nebo online, pokud jste si náramek registroval/a. Stav můžete ověřit také jednom z míst označených „Control balance.
4) Při vyčerpání Boltů si můžete svůj náramek dobíjet na TOP-UP stanicích i online
5) Zbydou-li vám peníze na účtu (min. 3 Bolty, z kterých strhneme poplatek 1 Bolt) po skončení festivalu, můžete si zažádat o refundaci. O vrácení zbylých finančních prostředků z cashless náramků je nutné zažádat prostřednictvím refundačního formuláře na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. Refundace na místě v hotovosti není možná. Při refundacích si strháváme poplatek 1 Bolt.


MOHU SI PŘEDNABÍT SVŮJ ÚČET PŘED FESTIVALEM?
1) Registrace před Let It Roll Winter 2020 není možná. Náramky se nepropojují s festivalovou vstupenkou. Jakmile ale obdržíte svůj náramek, můžete si jej zaregistrovat a dobíjet online.
2) zaregistrujte se pomocí e-mailu a hesla (max. 16 znaků) na https://letitrollwinter.pay.intellifest.com – nelze použít přihlašovací údaje z předešlého ročníku
3) vložte číslo vašeho náramku a nyní můžete svůj náramek dobíjet online či sledovat zůstatek
4) TIP: Pokud si po obdržení náramku zaregistrujete svůj cashless účet a přidáte číslo náramku, budete si moci dobíjet online skrze svůj účet a vyhnout se tak všem případným frontám. Doporučujeme využít především v sobotu před příchodem.


CHCI VRÁTIT SVÉ PENÍZE Z FESTIVALU – REFUNDACE
O vrácení zbylých finančních prostředků z cashless náramků je nutné zažádat prostřednictvím refundačního formuláře na stránce letitrollwinter.pay.intellifest.com. Refundace na místě v hotovosti není možná. Zbylé finanční prostředky budou navráceny pouze převodem na bankovní účet. Refundační formulář bude spuštěn v neděli 1. 3. 2020 v 06:00 a uzavřen 31. 3. 2020 ve 12:00. Refundace je možná pouze u cashless účtů s minimálním zůstatkem 3 BLT, z kterého je účtován refundační poplatek 1 BLT.

Jak na to?

 • Připravte si svůj náramek s unikátními čísly, které naleznete na zadní straně čipu
 • Zaregistrujte se pomocí e-mailu a hesla (max. 16 znaků) na https://letitrollwinter.pay.intellifest.com – nelze použít přihlašovací údaje z předešlého ročníku
 • Zaregistujte svůj náramek pomoci 16 místného čísla na zadní straně čipu
 • Vyplňte refundační formulář a odešlete
 • Vaše peníze se vám vrátí do 1 měsíce od odeslání refundačního formuláře. Berte prosím na vědomí, že při špatně zadaných údajích se doba vrácení peněz prodlužuje.

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ:    

 • Návštěvník zodpovídá za poskytnutí pravdivých informací. V případě nutnosti opětovného zaslání platby či v případě žádosti o refundaci po uplynutí termínu refundací, bude účtován jednorázový poplatek 2 Bolty (prosíme, dávejte ve vlastním zájmu pozor na správnost zadaných údajů a jejich včasné odeslání).
 • Svůj náramek s čipem po festivalu nevyhazujte a nikomu nedávejte, pokud vám na něm stále zbývají peníze.
 • Pokud budete mít po akci několik různých náramků, na kterých budete mít finanční zůstatek, je nutné založit samostatný cashless účet pro každý náramek (tj. budete potřebovat několik e-mailových adres pro registraci cashless účtů). Proto doporučujeme zakoupit si přednabitý náramek pouze jednou a dále ho dobíjet.

 

Zdroj: https://letitroll.cz/cashless-na-let-it-roll-winter-2020/