Vyberte stránku

Velkou novinkou na letošní Okoři budou tzv. CASHLESS pásky – bezhotovostní platby. Systém, který vás nic nestojí zato zrychlí a zjednoduší servis pro vás. Jak funguje? Proti vratné záloze 30,- Kč dostanete na ruku krásný obrandovaný náramek s čipem.

Další velkou novinkou na letošní Okoři budou tzv. CASHLESS pásky – bezhotovostní platby. Systém, který vás nic nestojí zato zrychlí a zjednoduší servis pro vás. Jak funguje? Proti vratné záloze 30,- Kč dostanete na ruku krásný obrandovaný náramek s čipem. U pokladny nabijete čip hotovostí v jakékoliv výši. Zároveň s nabitím dostanete účtenku s QR kódem a odkazem na web, kde můžete svojí útratu kontrolovat online. Pokud vás přepadne hlad či žízeň dojdete na stánek, objednáte, přiložíte čip a odcházíte. Systém je ověřený a funguje. Je lepší odbavení u stánků a netvoří se fronty.

V areálu festivalu bude prodejní místo – POKLADNA – na které si kdykoliv během festivalu čip dobijete případně si zde můžete zkontrolovat stav zůstatku na vašem čipu. Pokladna bude hned u vstupu do areálu. Veškeré peníze, které na vašem čipu zůstanou, vám vrátíme při odchodu z festivalu bez jakéhokoliv poplatku.

Ihned při odchodu z areálu na pokladních místech nebo na bankovní účet pomocí vámi vygenerovaného požadavku přes elektronickou účtenku. (Detailní informace o vracení kreditu naleznete ve vaší elektronické účtence). Cashless zajišťuje společnost https://nfctron.com. Provozovatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe.

Zdroj: https://www.festivalokor.cz/novinky/cashless-pasky-zalohovane-kelimky
Zdroj obrázku: https://www.kudyznudy.cz/akce/festival-okor-2011